Kullanım Koşulları

Son Güncelleme: 01 Temmuz 2022


İngilterSirket.Net üzerinden alacağınız hizmetler için tüm kullanım koşullarımız ve gizlilik sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşmenin Tarafları

İşbu Kullanım Koşulları, Londra, Birleşik Krallık’ta hizmet veren, İngiltereSirket ile https://ingilteresirket.net internet sitesi üzerinden İngiltere'de limited şirket kurulum hizmeti alan KULLANICI arasındaki şartları içermektedir.

Kullanıcının Açık Rızası

KULLANICI, İngiltereSirket.Net vasıtasıyla kurulacak şirketi için başvuru formunda belirtmiş olduğu kişisel ve şirket yapısını gösteren bilgilerin doğruluğunu peşinen kabul etmektedir ve İngiltereSirket.Net şirketine açık rızasını vermektedir.

Hizmet Taahhüdü

İngiltereSirket, KULLANICI tarafından, başvuru formunda belirtilen şirket yapısını gösteren bilgileri olduğu gibi, değiştirmeden ve hatasız olarak İngiltere Şirketler Evi’ne teslim edeceğini taahhüt etmektedir.

Kurulum Ücretinin Ödenmesi

KULLANICI, https://ingilteresirket.net adresi üzerinde, Fiyatlandırma başlıklı bölümün altında belirtilen şirket kuruluş ücretini, şirket kuruluş başlatılması için KREDİ KARTI, EFT ya da HAVALE yöntemi ile şirkete ödemekle yükümlüdür. Kurulum ücreti ödenmeden şirket kurulumu başlatılamaz. Ödeme başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra şirket kuruluşu başlatılır ve KULLANICI tarafından kimlik ve adres doğrulaması yapıldıktan sonra şirket kuruluşunun şirketler evine gönderilir ve şirket kuruluşu onaylandıktan ve tamamlandıktan sonra kuruluş evrakları KULLANICI'ya dijital olarak teslim edilir.

İptal ve İade

İptal ve iade işlemleri henüz şirket kuruluşuna başlanmamış satın alımlarda yapılır. Birleşik Krallık'ta 2007 yılında yürürlüğe giren Kara Para Aklama Yönergeleri doğrultusunda kara listeye girdiği için Şirket Kurulumu rededilen işlemlerde İptal İade yapılamamaktadır. Şirket başvurunuz Şirketler Evi'ne sunulduktan sonra, şirket kuruluşunuz reddedilse bile, şirket kuruluş paketi veya şirket kuruluş paketinin herhangi bir kısmı için geri ödeme yapılamaz. Banka Havalesi veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde geri iadeden kaynaklı banka masrafları KULLANICININ ödediği tutardan kesilip iade işlemi yapılır.

Kurulum Paketine Dahil Olan Hizmetler

Tüm paketlerimiz ve paket içeriklerimiz https://ingilteresirket.net adresinde yer almaktadır.

Sözleşmenin Uygulanabilirliği

İşbu kullanım koşulları uygulanabilir kanunun izin verdiği azami ölçüde geçerli olacaktır. İngiltereSirket.Net tarafından sunulan hizmetler “olduğu gibi” ve “mümkün olduğu” temelde sunulmakta ve pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme konusunda tüm zımni garantiler de dâhil olmak üzere hizmetler veya uygulama ile ilgili olarak (bunlarda yer alan tüm bilgiler dâhil) sarih veya zımni, kanuni veya başka bir nitelikte hiçbir garantide bulunmamaktadır. İşbu kullanım koşullarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, kullanım koşullarının geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

Yetkili Merciler

Taraflar arasında işbu kullanım koşulları ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri, e-posta, WhatsApp üzerindeki mesajlaşma, sms ve bilgisayar kayıtları ile faks kayıtları delil olarak kabul edilecek olup, KULLANICI bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

İşbu kullanım koşullarının uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Londra (Birleşik Krallık) Mahkemeleri yetkilidir.

Yasal Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir makale veya yayın, belirli bir iş veya yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Bununla birlikte, bu web sitesindeki herhangi bir materyalin sonucu olarak hareket eden veya hareket etmekten kaçınan herhangi bir kişi veya kuruluşun neden olduğu herhangi bir hata veya eksiklik veya kayıp için hiçbir sorumluluk, yazar(lar) veya İngiltereSirket.Net kabul edilemez. Herhangi bir iş veya yatırım kararı vermeden önce özel bağımsız tavsiye almalısınız.

İngiltereSirket.Net sitesinde kullanılan bankaların tüm adları ve logoları, bankaların ticari markalarıdır ve İngiltereSirket.Net, bu mülklerin herhangi bir mülkiyetine sahip değildir.

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki adrese e-posta veya web formu yoluyla bizimle iletişime geçin:
E-posta : private@ingilteresirket.net veya İletişim Sayfamızdan form doldurabilirsinz.

Whatsapp Destek