Adres Hizmeti

İngiltere'nin Başkent’i Londra da en popüler noktalarından biri olan Covent Garden’da hem şirketinizin adresi hemde ikamet adresiniz olarak gözüksün.

Adres Hizmeti

Adres hizmeti ilk yıl ücretsizdir. Her yıl yenilenmesi gerekmektedir.

  • Londra Merkezli Prestijli Şirket Adresi
  • Londra Merkezli Hizmet Adresi
  • Dijital Posta Yönlendirme

Kayıtlı Ofis Adresi nedir?

İngiltere'de şirket açmak için şirket adresinizin Birleşik Krallık sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Kayıtlı şirket adresi tüm paketlerimizde ücretsiz olarak 12 ay süre ile verilmektedir.

Hizmet Adresi nedir?

İngiltere'deki şirketinizin ve yöneticilerin adres bilgileri halka açık olarak Şirketler Evinde yayınlanmaktadır. Ev adresi bilgilerinizin halka açık olarak yayınlanmaması için tüm şirket yöneticilerinin hizmet adresine sahip olması gerekmektedir. Hizmet adresi ile kişisel adresinizin gizliliğini koruyabilirsiniz.

Dijital Posta Hizmeti nedir?

Adres olarak belirttiğiniz lokasyona Şirketler Evi ya da Gelir ve Gümrük İdaresi gibi resmi makamlardan ulaşan postalar tarafımızdan teslim alınır ve aynı gün size dijital ortamda gönderilir. Bu hizmetten faydalanabilmek için geçerli Kayıtlı Şirket Adresi ve Hizmet Adresi aboneliklerine sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde dijital posta hizmetinden yararlanmanız mümkün değildir.

Adres hizmetinin süresi dolunca ne olur?

Bu hizmeti 1 yıl sonunda yenilemediğiniz taktirde şirketinizin ve şahsınızın artık adresimizde bulunmadığı Şirketler Evi'ne bildirilir. İngiltere'deki şirketizin en önemli dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Cezai işlemler ve hukuksal sorunlarla karşılaşmamak için her yıl Adres Hizmetini yenilemeniz gerekmektedir.

Servis fiyatlaması

ÜCRETSİZ

Paket harici alımlarda 3.499₺


  • Bazı paketlerde ücretsiz veya indirimli olarak verilebilir.

  • Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

content-image
content-image

Hemen şirket adınızı sorgulayıp kuruluma başlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek