Sanal Pos

Müşterilerinizden dünya üzerindeki tüm para birimlerinden çevrimiçi kredi kartı ödemesi alabilmek için sahip olmanız gereken hesap Stripe İşletme Hesabı

Sanal Pos Nedir? Hangi firmadan açabilirim ?

İşyerlerinin online olarak kredi kartlarından para tahsilatı yapmalarını sağlayan sisteme Sanal Pos denir. Sanal pos için sizin adınıza Stripe üzerinden hesap açmaktayız. Bu hizmet tamamen ücretsiz olup alacağınız ödemeler için işlem başına komisyon tahsil edilmektedir. Bu komisyon oranı ise işlem başına %2.9+30¢ (Yaklaşık: 5 TL)’dir. Örneğin müşterinizden 2000TL tutarında bir ödeme aldınız. Bu ödemenin 63TL’si hesabınızdan Stripe tarafından kesilir ve tarafınıza 1937TL gönderilir.

Stripe sanal pos komisyonları nedir ?

Stripe sanal pos ile aylık sabit ücret ödemezsiniz. Yapacağınız kredi kartı tahsilatı başına ücretlendirme yapılır. Bu komisyon oranı ise işlem başına %2.9+30¢ (Yaklaşık: 5 TL)’dir. Örneğin müşterinizden 2000TL tutarında bir ödeme aldınız. Bu ödemenin 63TL’si hesabınızdan Stripe tarafından kesilir ve tarafınıza 1937TL gönderilir.

Sanal pos hesabını ne kadar sürede açıyorsunuz ?

Sanal pos hesabınızı aynı gün içerisinde başvurularını tamamlayıp çoğu durumlarda 24 saat içerisinde onay alarak tahsilatlara başlayabilirsiniz.

Servis fiyatlaması

999₺

Kredi kartı veya Banka havalesi ile ödenebilir.


  • Bazı paketlerde ücretsiz veya indirimli olarak verilebilir.

  • Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

content-image
content-image

Hemen şirket adınızı sorgulayıp kuruluma başlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek